fbpx

Potrzebuję pomocy

Żeby uzyskać pomoc od naszej fundacji, opowiemy ci co należy zrobić w kilku prostych krokach. 

  1. Ściągnij poniżej z naszej strony formularz zgłoszeniowy o udzielenie pomocy i oświadczenie o stanie rodzinnym i majątkowym.
  2. Wypełnij skrupulatnie, następnie prześlij do nas. Możesz to zrobić w następujący sposób: dołączając jako plik do formularza kontaktowego na naszej stronie lub przesyłając w załączniku pocztą elektroniczną. Jeśli te sposoby ci nie odpowiadają, to możesz jeszcze przesłać wypełniony wniosek pocztą w formie listu na adres naszej siedziby lub przynieść go osobiście w dni dyżurów naszej fundacji.
  3. Po wstępnym rozpatrzeniu wniosku, skontaktujemy się z tobą i zostaniesz poproszony o dostarczenie reszty dokumentacji medycznej lub innej dotyczącej rodzaju pomocy jakiej potrzebujesz.
  4. Każdy wniosek oraz dokumentacja są przekazywane do lekarzy współpracujących z nami, a ci po zapoznaniu się z nimi umówią się z tobą na wizytę, by przeprowadzić dokładny wywiad środowiskowy i wstępnie stwierdzić, czy taka pomoc jest wskazana.
  5. Kolejny krok to już sama  pomoc, którą uzyskasz od naszej fundacji jeśli przekazana nam dokumentacja jest kompletna, a wizyta środowiskowa wraz z opinią lekarską jest pozytywna.
  6. Pamiętaj, że zawsze będziemy przy tobie, krok po kroku wyjaśnimy ci, co musisz zrobić, byśmy mogli objąć cię naszą opieką i pomóc ci, jeśli tego naprawdę potrzebujesz: wyjaśnimy, podpowiemy, pokażemy – nie będziesz sam.

Jeśli chcesz przesłać do nas formularz lub inne dokumenty, te adresy będą ci potrzebne:

adres e-mail: kontakt@fundacjamagia.pl

 

Fundacja Pomocy Dzieciom MAGIA

ul. Szczecińska 25a/3 (II piętro)
75-122 Koszalin
NIP: 6692522805
KRS: 0000530362

E-mailkontakt@fundacjamagia.pl

Kontakt telefoniczny:
tel. +48 606 54 54 54

Poniedziałek - piątek
10:00 - 16:00

Dyżury w siedzibie fundacji:

Poniedziałek
16:30 - 17:30

Pliki do pobrania

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie o stanie rodzinnym i majątkowym

Karta usług Magii