fbpx

Potrzebuję pomocy

Żeby uzyskać pomoc od naszej fundacji, opowiemy ci co należy zrobić w kilku prostych krokach. 

  1. Ściągnij poniżej z naszej strony formularz zgłoszeniowy o udzielenie pomocy i oświadczenie o stanie rodzinnym i majątkowym.
  2. Wypełnij skrupulatnie, następnie prześlij do nas. Możesz to zrobić w następujący sposób: dołączając jako plik do formularza kontaktowego na naszej stronie lub przesyłając w załączniku pocztą elektroniczną. Jeśli te sposoby ci nie odpowiadają, to możesz jeszcze przesłać wypełniony wniosek pocztą w formie listu na adres naszej siedziby lub przynieść go osobiście w dni dyżurów naszej fundacji.
  3. Po wstępnym rozpatrzeniu wniosku, skontaktujemy się z tobą i zostaniesz poproszony o dostarczenie reszty dokumentacji medycznej lub innej dotyczącej rodzaju pomocy jakiej potrzebujesz.
  4. Każdy wniosek oraz dokumentacja są przekazywane do lekarzy współpracujących z nami, a ci po zapoznaniu się z nimi umówią się z tobą na wizytę, by przeprowadzić dokładny wywiad środowiskowy i wstępnie stwierdzić, czy taka pomoc jest wskazana.
  5. Kolejny krok to już sama  pomoc, którą uzyskasz od naszej fundacji jeśli przekazana nam dokumentacja jest kompletna, a wizyta środowiskowa wraz z opinią lekarską jest pozytywna.
  6. Pamiętaj, że zawsze będziemy przy tobie, krok po kroku wyjaśnimy ci, co musisz zrobić, byśmy mogli objąć cię naszą opieką i pomóc ci, jeśli tego naprawdę potrzebujesz: wyjaśnimy, podpowiemy, pokażemy – nie będziesz sam.

Jeśli chcesz przesłać do nas formularz lub inne dokumenty, te adresy będą ci potrzebne:

adres e-mail: kontakt@fundacjamagia.pl

MAGIA FUNDACJA POMOCY DZIECIOM
ul. Szczecińska 25a/3 (II piętro)
75-122 Koszalin

Dyżury w siedzibie Fundacji:
Poniedziałek: 16:00 – 17:00
Czwartek: 16:00 – 17:00

Telefon do Fundacji:
Czynny od poniedziałku do piątku: 10:00 – 16:00
tel. +48 606 54 54 54

Pliki do pobrania