fbpx

7 urodziny MAGII

06.12.2021

Dokładnie 7 lat temu nasz prezes Adam nadał oficjalny status naszej fundacji powołując do życia MAGIĘ – Fundację Pomocy Dzieciom.

Od tego czasu dużo wody przepłynęło pod mostami, jeszcze więcej ludzi przewinęło się przez Szczecińską 25A/3 – część była z nami przez chwilę, a część została do dzisiaj.

Jedno jest pewne, wszystkim należą się podziękowania: wolontariuszom za ich pracę na rzecz MAGII, darczyńcom za pomoc i dary przekazywane dla naszych dzieciaków, rodzicom walczącym o każdy szczęśliwy dzień dla swoich dzieci, przyjaciołom i sympatykom oraz każdemu, kto chociaż najdrobniejszym gestem wspomógł nas w naszych działaniach.

DZIĘKUJEMY! BEZ WAS – NIE BYŁOBY NAS!

Inaczej wyobrażaliśmy sobie świętowanie naszych urodzin, ponieważ przed pandemią co roku organizowaliśmy uroczysty koncert, na który zapraszaliśmy wszystkich, by spędzić razem z Wami choć kilka chwil.

Niestety to już drugi rok, kiedy naszą rocznicę świętujemy skromnie i tylko w obecności najbliższych nam przyjaciół i wolontariuszy.
Także dzisiaj będzie tort, skromny poczęstunek w siedzibie fundacji oraz życzenia które złożymy sobie nawzajem: wytrwałości i cierpliwości, bo przecież po każdej burzy, prędzej czy później wychodzi słońce.