fbpx

Zbiórka odzieży ochronnej

06.05.2020

Podziękowanie i relacja ze zbiórki odzieży i środków ochronny osobistej

dla Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie

Kreatywny Babiniec

Dziękujemy niesamowitym dziewczynom z Koła Gospodyń Wiejskich w Rosnowie „Kreatywny Babiniec”.

Tata jednej z naszych podopiecznych zadzwonił do nas i skontaktował nas z Kreatywnym Babińcem, którego członkinie zaoferowały się uszyć charytatywnie maseczki jakich potrzebuje personel medyczny dziecięcego SOR-u.

Dziękujemy z całego serca w imieniu koszalińskiego dziecięcego SOR, macie wielkie serca!

Potwierdza się przekonanie, że dobro powraca!

EGEN Sp. z o.o.

Specjalne podziękowania dla firmy EGEN Sp. z o.o. – producenta odzieży ochronnej, mieszczącej się w Niekłonicach 23.

Właściciel firmy EGEN, Pan Krzysztof Cysewski, przekazał nieodpłatnie 100 maseczek ochronnych wielokrotnego użytku, które zostały przekazane personelowi dziecięcego SOR-u Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie.

Dziękujemy z całego serca.

Wśród darczyńców jest spora liczba prywatnych osób, które nie chcą być wymieniane z nazwiska, więc dla nich ogromne z serca płynące podziękowania!

Zgłosiły się też firmy, które wspierają nas charytatywnie, które są z nami i natychmiast, bez zastanowienia odpowiedziały na nasz apel! Po cichu, bez rozgłosu, bez pompy, bo dobroczynność takie ma właśnie oblicze…

Jedną z takich firm jest PROKMET Sp. z o.o. Grzegorza Prokopa, który ufundował 150 przyłbic ochronnych. Jeżeli potrzebujecie narzędzi oraz elektronarzędzi, to znajdziecie je przy ul. Mieszka I-go 11 w Koszalinie. Oni tam mają dobre narzędzia i dobre serca, więc warto ich wesprzeć: www.prokmet.com

Otrzymaliśmy 450 przyłbic a kolejnych 300 zostało zakupionych przez MAGIA – Fundacja Pomocy Dzieciom, dzięki Waszym datkom przekazanym na organizowane zbiórki na Facebooku.

Zebraliśmy aż 700 maseczek, z czego 500 zakupiła MAGIA ze środków zebranych na Facebooku, a kolejne zostały uszyte przez dziewczyny z Koło Gospodyń Wiejskich w Rosnowie „Kreatywny Babiniec”, które jak się już rozpędzą, to ho ho!

Właściciel firmy PIH VARIA Akcesoria medyczne, papiery Pan Marcin Paprzycki, podarował 20 kombinezonów ochronnych, które przywiózł nam z Poznania! Ogromne podziękowania i dla niego!

Nie sposób nie wymienić również Pana Norberta, który podarował nam aerozol do dezynfekcji i nie jest to jego pierwsza pomoc dla nas, dlatego i jemu dziękujemy całym sercem!

Drukarnia Perfectcolor

Nasi wolontariusze zawieźli przyłbice do Szpitala Wojewódzkiego, wraz z zakuioną i pozyskaną przez nas odzieżą ochronną.

Jak zwykle, wszystko poskładała dla nas i okleiła Drukarnia Perfectcolor, za co dziękujemy z całego serca.

Fabryka reklamy

Serdeczne podziękowania dla Fabryki Reklamy Łukasz Glonek ze Szczecina!

Bez nich nie byłoby przyłbic! To oni na czas pandemii rozpoczęli ich produkcję według własnego projektu i to oni podarowali nam 50 sztuk, a resztę sprzedali za naprawdę dobrą cenę.

Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc!

Fotorelacja

Oto krótka fotorelacja z 11.04.2020 z przekazania zebranych środków i odzieży ochronnej Szpitalowi Wojewódzkiemu w Koszalinie.

Haftkom

Wydział Architektury i Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej

Dotarł do nas z pomocą Haftkom. Właścicielka firmy Karolina Sadowska, która przy okazji jest również naszą wolontariuszką, podarowała na zbiórkę 175 maseczek ozonowanych. Oni te maseczki szyją i sprzedają. Dziękujemy bardzo za ten gest.

Gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich w Rosnowie „Kreatywny Babiniec” po raz kolejny przekazały nam, tym razem, 300 maseczek! Dziękujemy cudownym Paniom za ich zaangażowanie i za pomoc.

Otrzymaliśmy również maseczki od Wydziału Architektury i Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej, za co dziękujemy z całego serca.

W kilka dni udało nam się zebrać i zakupić dzięki ludziom i firmom o dobrych sercach 525 maseczek oraz 1000 rękawiczek nitrylowych dla dziecięcego chirurgicznego SOR Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie.
To ten personel, który pracuje na blokach operacyjnych, dzieci im przybywa z dnia na dzień, więc bardzo potrzebowali dostarczonych przez nas środków ochrony osobistej.

Dziękujemy firmie PROKMET sp. z o.o. dzięki której MAGIA – Fundacja Pomocy Dzieciom mogła zakupić po dobrej cenie potrzebne rękawiczki, kupiliśmy ich aż 1000 szt.

Dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich w Rosnowie „Kreatywny Babiniec”, ponieważ Panie uszyły aż 300 maseczek.

Dziękujemy Wydziałowi Architektury i Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej, oni przekazali nam 50 maseczek wielokrotnego użytku i mamy nadzieję, że to nie jest ostatnia taka wspólna akcja, ale początek dobrej współpracy.

Dziękujemy z całego serca Karolinie z firmy Haftkom za 175 maseczek przekazanych dla SOR dziecięcego chirurgicznego, fajnie że jesteście i że wspieracie, gdy tego potrzeba.

Kenza

Śpieszymy z podziękowaniami dla naszych darczyńców. Tym razem od Pana Tomasza Chmieleckiego i sklepu internetowego z odzieżą www.kenza.pl Kenza otrzymaliśmy 450 maseczek oraz środki dezynfekujące.

Dziękujemy z całego serca!