fbpx

Magia Rocka 3

07.08.2019

6 września 2019 roku o godzinie 19:00 w koszalińskim Teatrze Variete Muza odbędzie się trzeci już z kolei koncert charytatywny MAGIA ROCKA 3. Wszystkie zebrane środki z aukcji oraz sprzedaży cegiełek (wejściówek) i płyt przeznaczone będą na leczenie i rehabilitację Oskara.2 letni Oskar urodził się jako wcześniak z wagą 740 g. Cierpi na zespół Westa – epilepsję, mózgowe porażenie dziecięce z niedowładem spastycznym czterokończynowym. Oskar nie siedzi samodzielnie, nie chodzi i ma problemy ze wzrokiem. Chłopiec jest bardzo dzielny i mimo licznych trudności walczy o zdrowie, chętnie uczestnicząc w rehabilitacji, która jest niezbędna do jego usprawnienia. Oskar bardzo potrzebuje sprzętu rehabilitacyjnego w postaci pionizatora oraz wózka i w związku z tym zebrane podczas koncertu pieniądze zostaną przeznaczone w 100% na zakup tego sprzętu oraz na rehabilitację.

Organizatorem i gospodarzem trzeciej już edycji Magii Rocka, jest tradycyjnie zespół Woodland Spirit oraz Przyjaciele przy wsparciu motocyklistów z Koszalina i okolic. Oprócz dobrej muzyki podczas wydarzenia odbędzie się szereg aukcji z fantami, które są przekazywane na tę okazję od ludzi dobrej woli, a ich pełną listę można znaleźć na Facebooku w wydarzeniu o nazwie: Koncert Charytatywny Magia Rocka 3. Wejściówki – cegiełki będą do kupienia przed samym koncertem w koszalińskim Teatrze Variete Muza, a ich cena to 25 zł. O miejscach, w których będzie można kupić je w przedsprzedaży poinformujemy w wydarzeniu oraz na profilu Facebook Magii.
Specjalnie na tę okazję powstała również składanka zatytułowana „Koszalińscy Muzycy Dzieciom”, na której znajdzie się m.in. hymn Magii pt. Magiczny Ruch. Hymn został stworzony całkowicie charytatywnie przez muzyków z Koszalina i okolic, chcących pomóc Magii w zbiórce funduszy na rzecz jej podopiecznych. Płyta została wydana w edycji limitowanej w ilości 50 sztuk i będzie można ją kupić podczas koncertu Magia Rocka 3.

Magiczny Ruch – Koszalińscy Muzycy Dzieciom

Tekst: Henryk Rogoziński,
Muzyka: Wojciech Jaśkiewicz, Henryk Rogoziński, Adrian Rozenkiewicz, Filip Skaziński, Michał Goldfarb, Wiktor Jary
W projekcie udział wzięli: Klaudia Wieczorek, Anna Mural, Jola Tubielewicz, Michalina Olszewska, Mariusz Puszczewicz, Remigiusz Błaszków, Radosław Czerwiński, Patryk Dżaman, Wojciech Jaśkiewicz, Henryk Rogoziński, Adrian Rozenkiewicz, Filip Skaziński, Michał Goldfarb, Wiktor Jary,

Okładka składanki CD edycji limitowanej wydanej z okazji koncertu charytatywnego Magia Rocka 3