Magia Rocka 3

01.06.2019

6 września 2019 roku w koszalińskim Teatrze Variete Muza odbędzie się trzeci już z kolei koncert charytatywny MAGIA ROCKA. Wszystkie zebrane środki z aukcji oraz sprzedaży cegiełek (wejściówek) przeznaczone będą na leczenie Oskara.

2 letni Oskar urodził się jako wcześniak z wagą 740 g. Ma rozpoznany zespół Westa – epilepsję, mózgowe porażenie dziecięce z niedowładem spastycznym czterokończynowym. Oskar nie siedzi samodzielnie, nie chodzi i ma problemy ze wzrokiem. Chłopiec jest bardzo dzielny i mimo licznych trudności zdrowotnych chce walczyć. Chętnie uczestniczy w rehabilitacji, która jest niezbędna do jego usprawnienia. Wszystkie pieniądze zebrane podczas Magii Rocka zostaną przeznaczone na leczenie oraz zakup sprzętu rehabilitacyjnego m.in. pionizatora i wózka dla Oskara.

Tego wieczoru nie zabraknie wrażeń muzycznych, będzie możliwość wylicytowania niesamowitych, unikatowych dzieł (i nie tylko!). Liczymy na Waszą obecność i aktywność – o szczegółach koncertu będziemy informować na bieżąco.